Mistrovství ČR,kategorii žáci - celkové 7.místo

Mistrovství ČR, kategorie žáci - celkové 4.místo

Mistrovství ČR ,kategorie Junior - celkové 4.místo

Evropský pohár - 4.místo kategorie Junior B (AMD Brno)

Sezóna 2000

Mistrovství ČR kategorie Junior - celkové 3.místo

Evropský pohár - 3.místo (AMD Brno) a 6.místo (Ulm - Německo) kategorie Junior B

Sezóna 2001

Mistrovství ČR kategorie Junior - celkové 2.místo

Evropský pohár kategorie Junior - 5.místo (AMD Brno)

Sezóna 2002

Mistrovství ČR kategorie Elite A - celkové 2.místo

Evropský pohár kategorie Senior B - 3.místo (Hatě)

Mistrovství Rakouska - 2.místo (Hatě)

Sezóna 2003

Mistrovství ČR kategorie Elite B - celkové 1.místo

Evropský pohár kategorie Senior Midi - 2.místo (AMD Brno) 6.místo (Dubnice nad Váhom)

Mistrovství Rakouska - 3.místo

Sezóna 2004

Mistrovství ČR kategorie Elite B - celkové 2.místo

Evropský pohár kategorie Senior Midi - 2.místo (AMD Brno), 6.místo Skalica)

Anchor 2
Anchor 3

125 GP a 70GP

Sezóna 2004

První závod na 125ccm v Mistrovství ČR 13.místo Mistorvntví ČR Junior 4.místo

Druhý závod na 125ccm v Mistrovství ČR 8.místo Mistrovství ČR Junior 2.místo.

Sezóna 2005

V sezóně 2005 sem skončil v celkovém pořadí

Mistrovství ČR - 6. místo Mistrovství CR junior - 2. místo

Alpe Adria Cup - 11. místo

Sezóna 2006

Mistrovství světa v Brně To byl pro mě i mé rodiče bezesporu vrchol sezóny i mé jezdecké kariéry. Podařilo se nám získat Divokou kartu pro tento závod. Byl to velice skvělý pocit jet s těmi nejlepšími na světě a před statisíci diváky,kteří vás ženou kupředu. Závod se jel na 19kol, je to obrovská porce kol. V českém mistrovství se jezdí 9kol. Celý závod jsem jel ve skupince 5ti jezdců, ale v desátém kole jsem udělal chybu a vylétl jsem mimo trať. Cílem jsem projel na 32.místě a od vítěze závodu Alvara Bautisty jsem nedostal kolo.

V sezóně 2006 sem skončil v celkovém pořadí

Mistrovství ČR - 3. místo Mistrovství ČR junior - 2. místo

Sezóna 2007

Mistrovství světa v Brně Michal Prášek dostal pro tento závod Divokou kartu, která mu umožnila startovat mezi nejlepšími piloty světa v kubatůře do 125ccm už po 2. ve své kariéře. Pro tento závod jsem se pilně připravoval jak po fyzické tak i psychické stránce, protože závod v této kubatuře je na 19kol, to je 105km. V českém mistrovství jsem zvyklý na 10kol. Statoval jsem na motocyklu Honda 125GP rokem výroby 2002, ale v týmu byl ještě jeden motocykl, byla to rovněž Honda 125GP ve standardním provedení, ta byla připravena pro náhradní díly. V I. kvalifikaci jsem se potýkal s problémem elektronického řazení, které mi nefungovalo. Ve II. valifikaci jsem si zajel svůj osobní rekord na Masarykově okruhu, který byl 2:13.786. S tímto časem jsem se dostal na 35.místo a mezi českými divokými kartami jsem byl nejrychlejší a to o 1.322 sekundy před Májkem a 1.937 sekundy před bratrem Lukáše Peška Karlem. Dokázal jsem se držet v záčkách i těch nejlepších pilotů světa jako je třeba například Mattia Pasini, Lukáš Pešek, Gabor Talmacsi a další, ale problémem Masarykova okruhu je, že je to trať, kde je potřeba hodně výkonný motocykl,který jsem neměl. V nedělním zahřívacím tréninku se mi zadřel motocykl, se kterým jsem měl nastoupit do závodu. Mezi tréninkem a závodem bylo velice málo času na to aby se stihl opravit motor. Musel jsem tedy nastoupit do závodu s druhou motorkou, která byla určena jen pro náhradní díly. Na té motorce jsem jel jednou a to na vodě,takže jsem ji neznal, což se mi stalo osudným při startu do závodu, kdy při zařazení kvaltu se motocykl o 2 cm pohnul ještě než zhasla červená světla a tak jsem dostal trest a to takový, že do 5 kol musím projet boxovou uličkou. Celých pět kol jsem se pohyboval na 35.pozici a pak jsem si jel odpykat trest. Po vyjetí na trať mi přestala fungovat motorka a tak jsem objel jedno kolo a zajel do boxu a tím pro mě závod skončil. Když jsem zajížděl do boxu tak mi tribuny tleskali což mě moc potěšilo.

V sezóně 2007 sem skončil v celkovém pořadí

MISTR ČESKÉ REPUBLIKY 125GP

Alpe Adria Cup - 3. místo

Sezóna 2008

Mistrovství světa v Brně Seriál Mistrovství světa silničních motocyklů zavítal na Masarykův okruh v Brně, kam havlíčkobrodský jezdec Michal Prášek dostal Divokou kartu. V pátek v prvním volném tréninku byl problém ten, že trať šíleně klouzala, tudíž se nedalo jet moc rychle, ale každopádně to byl opět po roce pro mě velký zážitek svést se s těmi nejlepšími. Do první kvalifikace jsem šel s cílem, abych se kvalifikoval do závodu a co nejvíce se přiblížit nebo i pokořit svůj osobní rekord na Masarykově okruhu, který je 2:13.400. Během prvního kola jsem se dostal do skvělé skupinky a snažil jsem se v ní udržet, což se mi dařilo a při prvním kole jsem zajel čas 2:16 což bylo dobré a dalo se čekat, že to ještě rapidně půjde dolů, ale na výjezdu z áčka, mi odešel tlumič řízení a rozkmitalo se mi přední kolo a zadní kolo se mi dostalo do smyku a dostal jsem Highsider, ten pád pro mě byl nejhorší v celé mé kariéře. Tudíž jsem dokonale rozbil motorku i sebe. Doufal, jsem že nemám nic zlomeného, protože to by znamenalo STOP, naštěstí jsem měl samé naraženiny, odřeniny a často se mi motala hlava. I přes pád jsem se spolehlivě kvalifikoval, ale nezajel jsem povinný počet kol, který je v kvalifikaci pro každého jezdce 5. Mrzí mě, že se mi tam nepodařilo dát můj rekord, který jsem před třemi týdny na Memoriálu Františka Šťastného několikrát potvrdil, s tím časem bych stál na 27.místě z 39. V sobotu ráno jsem měl docela problém se nasoukat do kombinézy, protože mě všechno bolelo a taky špatný bylo to, že se celý trénink jel na vodě. Do tréninku jsem vyrazil poklidně a kolo od kola jsem se zrychloval. V posledním kole tréninku jsem měl obrovský zážitek, kdy mě předjel Talmasci a Gadea a já jsem se jich v záčkách bez problému udržel, ale to vše trvalo do první rovinky, kde mi ulítli. Do druhé kvalifikace jsem šel jen s cílem obkroužit si povinných 5 kol, abych se kvalifikoval do závodu. Kvalifikace se jela na vodě tudíž bylo jasné, že čas už nikdo nezlepší.

Ve warm upu jsem se snažil opatrně obkroužit pár kol, protože kdybych spadl, tak už motorku nestačíme dát do závodu dohromady. Do závodu jsem startoval z 38. místa a start se mi vcelku vydařil, když jsem se posunul o 4 místa dopředu. Ale největší problém přišel v první zatáčce, když jsem tam nalítl tak se mi totálně rozskákalo přední kolo a tento problém se opakoval každým průjezdem zatáček na pravou stranu. Takže bylo hrozný vydržet tak dlouhý závod s takovým problémem. Nakonec jsem cílem projel na 30. místě což bylo na náš tým dobrý. Po závodě jsme zjistili, že jsem měl vymlácené přední vidlice.